Lopta "ima oči"

INTER JE KOLAROVA DOVEO ZBOG OVE MAJSTORIJE: Fenomenalno dodavanje i najbrži gol sezone - samo 28 sekundi

Sjajna partija kapitena srpske reprezentacije.

Aleksandar Kolarov došao je ovog leta iz Rome u Inter i odmah pokazuje zato ga je Antonio Konte želeo na "Meaci".

Na gostovanu Beneventu "nerazuri" nisu imali milostu prema domaćinu, pobedili su 5:2, a Kolarov je učestvovao u golu koji su dali za samo 28 sekundi.

Kolarov je perfektno pronašao skupo plaćenog saigrača Ašrafa Hakimija dodavanjem preko celog terena, a doskorašnji igrač Reala je savršeno proigrao Romelua Lukakua.

To je bio mat koji je najavio kako će meč da izgleda.

Iako je taj pogodak ostao daleko od rekorda Paola Pođija, koji je 2. decembra 2001, na meču Fiorentina – Pjaćenca dao gol za samo 8,1 sekund, gol Lukakua najavio je debakl domaćih i ujedno goleadu u Kampanji.

U razmaku od tri minuta, od 25. do 28. Inter je pogotkom Roberta Galjardinija i novim golom Lukakua stigao do prednosti 3:0, pa nikog u redovima "neroazura“ nije preterano potresao prvi od dva pogotka Kaprarija.

Pre poluvremena i Hakimi se upisao u strelce, a ni Konteove izmene nisu otupile napade Intera u nastavku. Naprotiv!

Upravo je Lautaro Martinez zamenio Lukakua i bio strelac petog gola za Inter, a Benevento je čak imao sreće, jer su gosti u više navrata pogađali prečku i golmana Montipa, koji je i sam zaslužan za podnošljiv poraz – 5:2,