RADNIČKI IZJEDNAČIO U 98. MINUTU, UTAKMICA TRAJALA 103! Kakva ludnica na otvaranju kola (VIDEO)

Autor Pavle Knežević

Da stvari budu još luđe, Mladost je povela u 88.

Izvor: Printscreen/YouTube/Arena sport TV

Kakva ludačka utakmica na Čairu! Mladost je u naletu i mogla je da odnese sva tri boda protiv Radničkog, ali na kraju je morala da se zadovolji bodom.

Mladost je povela u 88. minutu, Radnički je izjednačio u 98. a meč je trajao cela 103 minuta! Na kraju - 1:1 u prvom meču 10. kola.

Oba tima imaju po dva remija i poraz u poslednja tri meča. Mladost je danas delovala strpljivije i strpljivo je čekala pravu situaciju za gol.

To se desilo kada je Aleksandar Ješić sjajno reagovao na dubinsku loptu i lobovao istrčalog golmana Borivoja Ristića.

Krenuo je silovito tada Radnički i na kraju je uspeo da na sličan način postigne gol. Petar Đuričković je prosledio loptu na drugu stativu, a tamo se našao Nenad Gavrić.

Radnički Mladost pregled utakmice
Izvor: YouTube/Arena sport TV

Lučanci su se iznervirali i žestoko protestovali, tako da je sudija Novak Simović podelio tri žuta kartona i isključio trenera Mladosti Neška Milovanovića.