LALATOVIĆ BESNEO U NOVOM PAZARU: Dobio crveni karton, svađao se s ljudima iz lože, Zvezdin igrač razbio Vojvodinu!

Sve to posle het-trika fudbalera Crvene zvezde.

Izvor: TV Arenasport screenshot

Vojvodina je u Novom Pazaru potpuno razbijena!

Posle samo 45 minuta igre, osvajač Kupa Srbije je u ozbiljnom nokdaunu, ali su ostali i bez trenera!

Stigli su Novosađani u Novi Pazar posle pobeda nad Radnikom i Inđijom od po 2:0, ali je posle prvog poluvremena na teškom gostovanju već bilo 3:0 za Pazarce!

I viđen je het-trik Luke Markovića, fudbalera Crvene zvezde koji je od nedavno na pozajmici u Novom Pazaru! Ipak, njegov sjajan meč ostao je u senci Nenada Lalatovića, trenera Vojvodine.

Marković je prvo postigao brzopotezne golove u 26. i 29. minutu, da bi sve dostiglo vrhunac u 44. minutu.

I tada je Marković bio strelac, za 3:0, a Lalatović je bio nezadovoljan suđenjem, urgirao je kod arbitra da taj gol nije trebalo da bude priznat, verovatno misleći na ofsajd Novopazaraca.

Glavni sudija Petar Piper je potom Lalatoviću pokazao crveni karton i put na tribine, a nakon toga je trener Vojvodine ušao u verbalni sukob sa nekim iz lože stadiona u Novom Pazaru.

Sve to su zabeležile i kamere TV Arenasport, ali teško da će ovakva dešavanja delovati pozitivno na igrače novosadske "stare dame".