ZVEZDA SE MUČI SA NAPADAČIMA, A NJEN KLINAC TERORIŠE: Špic crveno-belih izrešetao Vošu i "poslao" Lalatovića na tribine!

Dobili smo novu zvezdu Superlige, a ovaj mladić dolazi baš iz Zvezde!

Novo kolo Superlige donelo nam je novu zvezdu! U pitanju je 20-godišnji napadač Luka Marković, član omladinske reprezentacije Srbije koga je Zvezda pozajmila Novom Pazaru.

On je debitovao za svoj novi tim u meču sa Vojvodinom i odmah je postigao het-trik. Prvi pogodak je došao u 27. minutu, a drugi samo tri minuta kasnije. Minut pre kraja prvog poluvremena on je i treći put zatresao mrežu protivnika.

Sve to je razgnevilo trenera Vojvodine Nenada Lalatovića, koji je nezadovoljan sudijskim odlukama kod jednog od golova dobio crveni karton. Do kraja meča Lalatovićev tim je samo uspeo da ublaži poraz golom u 70. minutu.

Napadači u Superligi su se generalno raspucali, pa smo tako na svim mečevima videli golove. Spartak i Čukarički su odigrali uzbudljiv meč na kome je na kraju trijumfovala domaća ekipa.

Spartak je poveo sa 2:0, a onda je do kraja poluvremena ekipa sa Banovog brda uspela da izjednači. Ipak u drugom poluvremenu je Spartak je došao do pobede sa još dva gola za konačnih 4:2.

Voždovac je u Šapcu golovima Putinčanina i Lascikasa u drugom poluvremenu savladao Mačvu 2:0. Javor je na gostovanju Bačkoj poveo sa 2:0 u prvom poluvremenu, ali nije održao vođstvo. Golove Lukovića i Jevremovića poništili su Pisačić i Pantić, pa je konačan rezultat bio 2:2.