Dva dao, jedan namestio

ZVEZDIN IGRAČ BLISTAO U PAZARU, PARTIZANOV U SUBOTICI: Šest golova, a "njegova" su tri!

Napadači "večitih" su blistali u ovom kolu Superlige. Ali su to radili u dresu drugih timova!

Partizan traži napadača, a pod ugovorom ima jednog koji je u sjajnoj formi. U pobedi Spartaka nad Čukaričkim 4.2 Nemanja Nikolić je bio najbolji pojedinac na terenu.

Korpulentni napadač je u prvom poluvremenu doprineo jednom asistencijom, a Spartak je poveo sa 2:0. Potom je Čukarički uspeo da se vrati u meč golovima Ndijaea i Kamenovića u finišu poluvremena.

Ipak, Nikolić ništa nije prepuštao slučaju. On je režirao pobedu Spartaka tako što je prvo doneo prednost Subotičanima u 52. minutu, a potom je u 83. stavio tačku na ovaj meč pogotkom za konačnih 4:2.

On je najbolji strelac Superlige u ovom trenutku sa čak sedam golova u prvih 10 kola. Efikasniji je za po gol od najefikasnijih iz tabora crno-belih, Takume Asana i Umara Sadika.

I tim sa druge strane Topčiderskog brda je takođe poslao jednog od heroja ovog kola na pozajmicu, pa je tako Luka Marković debitovao za Novi Pazar het-trikom u duelu sa Vojvodinom.