KLINCI VOŽDOVCA U POTERI ZA PARTIZANOM: Čukarički se raspucao i uključio u poteru, Rad "častio" Zlatibor

Autor Pavle Knežević

Baš gužva sad pri vrhu tabele

Fudbal, Vozdovac, Radnik Surdulica

Voždovac se ne zaustavlja! Četvrta pobeda bez poraza u poslednjih pet utakmica i sada "diše za vrat" Partizanu, koji ima meč manje. "Zmajevi" su zablistali protiv TSC-a kod kuće i pobedio 2:0.

U korak za Voždovcem ide i Čukarički, koji je kod kuće pobedio Novi Pazar 4:0, dok je Zlatibor u derbiju začelja neočekivano lako u gostima pobedio Rad 2:0.

Partizan je treći sa 23 boda i utakmicom manje, koju trenutno igra. Voždovac ima takođe 23 boda, a Čukarički 22.

Voždovac je prvi put u Superligi pobedio TSC, a igrao je u podmlađenom sastavu. Domaći tim je poveo golom Jovana Nišića sa penala u završnici prvog poluvremena, a konačni rezultat postavio je tinejdžer Dragan Stoisavljević u 85. minutu.

Ovaj mladi napadač tek krajem novembra puni 17 godina! On je i prošle nedelje protiv Proletera (1:1) bio strelac. Treba reći i da je domaćin igrao bez prvog trenera Jovana Damjanovića, tako da je tim vodio njegov asistent Dobrije Mutavdžić.

Radnik - Crvena zvezda

Partizan je treći sa 23 boda i trenutno igra svoju utakmicu, Voždovac takođe ima 23, a Čukarički 22.