USPELI SU

KLOPOVE IZMENE LIVERPULU DONELE PREOKRET: Šaćiri "spakovao" gol za pobedu, novo pojačanje se isplaćuje!

Ponovo su na vrhu tabele.

Nije bilo lako, ali su uspeli.

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras na svom terenu ekipu Vest Hema 2:1, u utakmici 7. kola Premijer lige.

Šampion Engleske je upisao petu pobedu od početka sezone i trenutno je prvi na tabeli sa 16 bodova, dok je Vest Hem na 13. poziciji sa osam osvojenih bodova.

Pablo Fornals je u desetom minutu doneo prednost Vest Hemu posle loše reakcije Gomeza, a izjednačio je Mohamed Salah u 42. minutu iz jedanaesterca.

Trener "redsa" Jirgen Klop je u 70. minutu u igru uveo Dioga Žotu i Džerdana Šaćirija i ispostavilo se da je pogodio sa izmenama.

Žota je posle samo sedam minuta zatresao mrežu Vest Hema, taj gol je poništen zbog faula, ali je ipak Portugalac doneo pobedu svom timu.

U 85. minutu Šaćiji je poslao sjajnu loptu u prostor, Žota je utrčao i zakucao je u gol Vest Hema za konačnih 2:1.

Fudbaleri Liverpula će u narednom kolu gostovati Mančester sitiju, dok će Vest Hem dočekati Fulam.