ŠTETA

MARKO NIKOLIĆ NEĆE BITI SREĆAN: Njegova Lokomotiva vezala treći poraz, novi pad u Premijer ligi!

Novi loš rezultat njegove ekipe...

Nove loše vesti za Marka Nikolića!

Ovo je već četvrti uzastopni meč u kojem njegova Lokomotiva ne zna za pobedu, a čak treći uzastopni poraz!

Lokomotiva iz Moskve je sinoć izgubila na gostovanju u Sočiju 2:1 i tako dodatno sebi zakomplikovala život u Premijer ligi Rusije.

Srpski trener na klupi Moskovljana je ponovo gledao poraz svog tima i to nakon što je Anton Zabolotnji golom i asistencijom u prvom poluvremenu sve rešio.

Nije pomogao ni gol Antona Mirančuka u 65. minutu, napadala je Lokomotiva i pokušavala da stigne do izjednačenja, ali nije vredelo.

Soči je ovom pobedom naneo Lokomotivi četvrti poraz u Premijer ligi ove sezone, čime su ih prestigli na tabeli. Sada je Soči na 5. mestu sa 22 boda, dok Lokomotiva iz 13 mečeva ima tek 21 bod na šestoj poziciji.

Tek šest pobeda je upisala ekipa Marka Nikolića uz samo 14 postignutih golova. Čak je i 12-plasirani Arsenal iz Tule postigao 16...

Nije dobro - nakon remija sa Salcburgom 2:2 u Ligi šampiona usledila su dva poraza u domaćem prvenstvu i onaj tesan poraz protiv Bajern Minhena u Ligi šampiona.