SUPERLIGA SE VRATILA: Pao 11. gol prvog strelca! Zvezda u Novom Sadu, Partizan u Humskoj

Pauza je gotova, srpski fudbal je ponovo tu!

Fudbaleri Mladosti i Čukaričkog odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 15. kola Super lige Srbije.

Ekipa sa Banovog brda je povela u 50. minutu golom Ibrahima Ndajea, a izjednačenje i bod Mladosti doneo je Milan Bojović u 82. minutu.

Posle 15 odigranih utakmica, Čukarički je četvrti na tabeli sa 26 bodova, dok je Mladost osma sa četiri boda manje.

Cukaricki Mladost Lucani
Izvor: YouTube/SuperLiga

Fudbaleri subotičkog Spartaka su u gostima bili bolji od Javora sa 3:1 pod vođstvom novog trenera Vladimira Buača posle odlaska Vladimira Gaćinovića

Domaći tim je poveo u 14. minutu pogotkom Andreja Ilića, ali je Spartak do poluvremena preokrenuo rezultat golovima Stefana Denkovića u 28. minutu, Stefana Miloševića sa penala u 38. i Vladana Vidakovića u 41. minutu.

Spartak je upisao osmu pobedu od početka šampionata i sada je peti na tabeli sa 26 bodova, dok je Javor na 13. mestu sa 18 bodova.

Fudbaleri Radnika su na svom terenu pobedili Mačvu sa 3:0, golovima najboljeg strelca lige Milana Makarića sa jedanaesterca u 23. minutu, kao i Vuka Mitoševića u 45. i Evgena Pavlova u 62. minutu.

Makariću je to bio 11. pogodak ove sezone.

Tim iz Surdulice je 12. na tabeli domaćeg šampionata sa 20 bodova, dok je Mačva pretposlednja sa osam.