Biće šou!

DINAMO NIJE NEPOBEDIV: Bjelica se osvetio Mamićima i napravio šampionsku trku

Biće uzbudljivo u Hrvatskoj jer Nenad Bjelica želi da se takmiči!

Osijek je godinama ulagao u tim, a sada konačno ima i trenera koji može da donese velike rezultate klubu.

Sa Nenadom Bjelicom su drugoplasirani na tabeli, prvi iza Dinama, a danas su u velikom derbiju bili uspešniji od Zagrepčana (2:0)!

Derbi hrvatskog prvenstva dobio je borben meč u kom su ''sevali'' oštri dueli, ali i prilike za goste iz Zagreba. Kad već nisu uspeli da ih iskoriste, stigla je kazna.

Ekipa Nenada Bjelice, koji je nedavno bio trener Zagrepčana, postigla je dva gola u drugom delu i potvrdila pobedu protiv dugogodišnjeg šampiona Hrvatske.

Pilj je pogodio u 55. minutu i to sjajnim udarcem levom nogom koji je bio neodbranjiv za Livakovića. Konačan rezultat postavio je Žaper u poslednjem minutu meča, kada je Jurčević iz kornera lobovao golmana Dinama, a on samo potvrdio pobedu.

Ekipe Dinama i Osijeka imaju po 11 odigranih mečeva, a razlika na tabeli je tri boda. Dinamo je lider sa 26, dok Osijek, koji je vodećem timu naneo prvi poraz, ima 23.