REZULTATI!

ŠOK ZA RADNIČKI U KUPU SRBIJE: Izbacio ih dojučerašnji trećeligaš, ima još iznenađenja!

Autor Milutin Vujičić

Četvrti vezani poraz za Nišlije čiji trener ima korona virus.

IMT Novi Beograd priredio je najveće iznenađenje dosadašnjeg toka Kupa Srbije!

U osmini finala eliminisali su favorizovani niški Radnički (2:1), pošto su u finišu utakmice uspeli da se odbrane od njihovih napada. IMT je vodio 2:0 posle 56 minuta igre, potom je Radnički uspeo da ublaži rezultat, ali ispostavilo se da je to bilo sve što smo videli od njih.

Tako se IMT, dojučerašnji trećeligaš, plasirao u četvrtfinale Kupa Srbije, a osim njih to je pošlo za ruku i TSC-u koji je pobedio Napredak (2:0).

Ostale utakmice odlučene su penalima, pa je tako je tako Spartak izbacio Mladost, Voždovac je bio bolji od Javora, dok je Čukarički prvo ispustio 2:0 protiv Radnika u 90. minutu, a onda ispao posle udaraca sa 11 metara. Doduše, u poslednjih dvadesetak minuta imali su igrača manje...

U sredu se sastaju još Metalac i Partizan, dok u četvrtak igraju Proleter i Vojvodina.

Meč između Crvene zvezde i Rada pomeren je zbog obaveza prvaka Srbije u Ligi Evrope, pa će taj termin naknadno biti saopšten.