KATASTROFA

GENT SE RASPAO POSLE ZVEZDE: Novi debakl, nastavlja se očajna sezona za njih!

Još teži poraz za Gent ovog vikenda...

Crvena zvezda je u kratkom periodu dva puta pobedila Gent u Ligi Evrope (2:1 kod kuće i 2:1 u gostima), i onemogućila im da se plasiraju u nokaut fazu ovog takmičenja, a istovremeno im ne cveta cveće ni u prvenstvu Belgije!

Gent je u nedelju doživeo čak osmi poraz u prvih 14 kola pošto ih je na njihovom terenu razbio Varegem - 3:0 (2:0).

Problemi za tim trenera De Dekera viđeni su još u prvom poluvremenu kada su Govea u 27. i Šori u 37. minutu doveli Varegem, lošije plasirani tim, u veliko vođstvo, da bi do kraja meča iskusni napadač Fosen potvrdio pobedu u 82. minutu.

Gent je mislio da će izaći na pravi put pošto je pobedio Šarlrou pred duel sa Zvezdom, ali ih je očigledno poraz protiv šampiona Srbije (2:0) ponovo poremetio.

Biće ovo očajna sezona za njih jer zauzimaju tek 10. mesto na tabeli.