opet pobeda

VELJKOV REDING SIGURAN, OPET U VRHU: "Rojalsi" su bez problema pobedili Notingem, opet dobra serija

Autor Pavle Knežević

Gužva je u vrhu Čempionšipa, odličan Reding

Reding je ponovo pobedio, vezao je četiri utakmice bez poraza i vratio se u vrh tabele Čempionšipa.

Tim Veljka Paunovića pobedio je ovog puta Notingem Forest 2:0 u 16. kolu prvenstva, u meču u kome je 75 minuta imao igrača više.

Reding i Bornmut sada imaju po 30 bodova, ali i meč više. Njih može da prestigne Norič, dok Votford Vladimira Ivića i Bristol mogu da se izjednače po bodovima.

Reding je poveo kada je Rajan Jejts igrao rukom i tako spasao gol svog tima. Lukas Žoao je bio siguran, postigao je svoj 11. gol u sezoni i doneo Redingu vođstvo.

Meč je rešen u 52. minutu, kada je Majkl Morison posle kornera postigao drugi gol za "rohjalse". Reding je tako iskoristio dominaciju koju je imao sve vreme utakmice.