Velika pobeda Radnika

VELIKI PREOKRET RADNIKA: Tri tima nastavila sa porazima, Čukarički i Proleter opet u vrhu!

Na startu 18. kola Superlige Srbije videli smo jedan remi, jedan preokret i dve pobede domaćina.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice napravili su veliki preokret na startu 18. kola Superlige Srbije.

Oni su gostovali TSC-u u Bačkoj Topoli, a uspeli su da dođu do trijumfa 3:1 iako su posle prvih 45 minuta gubili. Dostanić je pogodio u 39. minutu za domaćina, ali je onda usledio preokret.

Subotić je izjednačio u 50. minutu, da bi u 69. minutu Mitošević preokrenuo. Konačnih 3:1 postavljeno je posle autogola domaćih fudbalera.

U prvom meču odigranom u petak Mladost i Napredak su u Lučanima odigrali bez golova 0:0, a ekipa Proletera je nastavila sa sjajnim igrama. Tim koji je hit jesenjeg dela prvenstva, a sada su pogotkom Mirosavljeva došli do pobede 1:0 nad Inđijom.

Čukarički je na Banovom brdu bio mnogo bolji rival i lako je savladao Javor 3:0, te se tako opet popeo u vrh tabele.

Javoru je ovo bio četvrti uzastopni poraz, a TSC-u i Proleteru treća.