furiozan finiš

INTERU DOVOLJNO 15 MINUTA: Nerazuri drže korak za gradskim rivalom, pomučili se na Sardiniji

Autor Pavle Knežević

Inter gubio na poluvremenu, na kraju ubedljivo slavio

Inter je morao da se pomuči, ali je posle preokreta uspeo da pobedi u gostima Kaljari i tako zadrži nekakav korak za gradskim rivalom Milanom.

Kaljari je poveo krajem prvog poluvremena, ali je Inter u poslednjih pet minuta postigao tri gola i na kraju slavio 3:1.

Pokušavao je iskusni strateg izmjenama da razdrma svoju ekipu, koja je gubila do 77. minuta, ali je u poslednjih 13 minuta tri puta zatresla mrežu domaćih.

Nikolo Barela u tom 77. minutu donio je gostima toliko željeno izjednačenje, da bi sedam minuta kasnije Danilo Dambrozio osigurao potpuni preokret.

Konačnih 3:1 duboko u sudijskoj nadoknadi postavio je Romelu Lukaku.

Inter sada, uz utakmicu više, ima 24 boda, odnosno dva manje od vodećeg Milana.