UZBUDLJIVA ZAVRŠNICA!

RADNIČKI SE SPASAO U NADOKNADI: Nišlije "vezale" treću pobedu, Spartak i Mačva slavili minimalno

Autor Nebojša Marković

Zanimljivo je bilo ovog popodneva u Superligi.

I dok je Partizan stizao do osme uzastopne pobede u svim takmičenjima, savladavši Mladost iz Lučana, igralo se još mečeva u Superligi širom Srbije.

Najzanimljivije bilo je na meču Bačke i Radničkog, gde su Nišlije u drugom minutu nadoknade stigle do pobede 2:1.

Strelac je bio Nemanja Kojić, koji je tako u poslednji čas doneo važan trijumf timu Vladimira Gaćinovića.

Počelo je odlično po Nišlije, već u četvrtom minutu meča je Đuranović doneo prednost, da bi Bačka izjednačila preko Ratkovića.

Sve je išlo ka tome da će Radnički morati da se zadovolji osvojenim bodom u Vojvodini, ali su na kraju put Niša krenuli sa sva tri - bivši napadač Partizana je zatresao mrežu za treće uzastopno slavlje Radničkog-

Za to vreme, Spartak je ponovo slavio na gostovanju, gde su savladali Rad golom Stefana Miloševića iz penala u 35. minutu meča.

Isti broj golova je viđen i na meču Zlatibora i Mačve, a i tamo su gosti slavili "minimalcem". Strelac za Mačvu je bio Stefan Mihajlović za trijumf Šapčana nakon što je trener Aničić napustio klupu tima.