Loš debi Poketina

RADONJIĆ DAO GOL, ALI GA TRENER OPET IZVEO! Poketino kiksirao na debiju u PSŽ-u!

Sjajan meč srpskog krila!

Sada je konačno i Nemanja Radonjić dobio priliku da igra od prvog minuta, ali mu i pored postignutog gola Andre Viljaš-Boaš ne veruje dovoljno.

Srpski krilni fudbaler je doveo Olimpik u vođstvo u 41. minutu, ali je Monpelje uspeo da izjednači u 52. minutu. Potom je Viljaš-Boaš izvadio Radonjića iz igre, uveo Pajea, koji je pogodio za 2:1, a Valeri Žerman je dao gol za konačnih 3:1.

Za razliku od Marseja u Parizu nije bilo razloga za slavlje. Maurisio Poketino je debitovao na klupi svog bivšeg kluba remijem! PSŽ je čak bio u zaostatku u odnosu na Sent Etjen, ali je Moise Ken izjednačio na 1:1 i taj rezultat je ostao.

Od Poketina se očekuju trofeji, ali početak nije bio sjajan. PSŽ je sada drugi na tabeli sa tri boda manje od prvoplasiranog Liona i sa istim saldom kao Lil.