Nezaustavljiv!

BILBAO POVEO, PA NALJUTIO MESIJA: Nestvarna partija Argentinca donela pobedu Barsi!

Da li se Barsa vraća u formu?

Barselona je konačno odigrala odloženu utakmicu drugog kola Primere sa Atletik Bilbaom u Baskiji.

Iako su domaćini poveli, neverovatna utakmica Lionela Mesija bila je dovoljna da timu iz Katalonije donese pobedu.

Barselona je pobedila 3:2, a Lionel Mesi je učestvovao u sva tri gola svog tima. Na samom startu meča Injaki Vilijams je postigao gol za vođstvo. Igrao se treći minut, ali onda je Pedri na asistenciju De Jonga dao gol za izjednačenje u 14. minutu.

Mesi je prvim golom doneo prednost svom timu, a pogotkom u drugom poluvreeme kada je posle pasa Grizmana šutirao pod prečku je sve rešio.

Do kraja meča Iker Muniain je uspeo da golom ublaži poraz, da malo neizvesnosti, ali su bodovi otišli za Kataloniju. Posle ove pobede Barselona se nalazi na trećem mestu na tabeli sa sedam bodova manje od Atletika, koji ima dva odigrana meča manje.