Bravo!

AJNTRAHT SLAVI SRBINA, OVO JE POLUVREME IZ SNOVA: Golčina sa 25 metara, pa asistencija! (VIDEO)

Autor Nikola Lalović

Neverovatnih 45 minuta srpskog fudbalera!

Arminija iz Bilefelda se nije dobro provela u prvom poluvremenu meča sa Ajntrahtom

Primili su tri gola, pa iako su dali jedan posle prvih 45 minuta su već bili u ogromnom zaostatku.

A apsolutno najbolji pojedinac na terenu bio je srpski vezista Filip Kostić. Sjajni levonogi fudbaler je prvo u 27. minutu posle kornera koji je izveo Kamada dobio loptu na otprilike 25 metara od gola.

Nije se očekivalo da će se odvažiti da proba da kroz šumu nogu probaci loptu do gola protivnika, ali on je opalio!  Na kraju je zaklonjeni golman domaće ekipe samo stojao ukopan dok je lopta ulazila u mrežu.

To nije bilo sve pošto je Kostić samo šest minuta kasnije učestvovao u još jednom golu. On je tada asistirao za Andrea Silvu, a Portugalac je povisio rezultat na 3:1.

Luka Jović je ovaj meč počeo na klupi, ali posle sjajnog starta u dresu Ajntrahta i golova o kojima su svi pričali očekuje se da uđe u igru u drugom delu meča.