Konačno

MITAR SE VRATIO, A FULAM VALJDA SHVATIO: Srbin konačno od prvog minuta - i uradio je dobar posao!

Nisu smeli da izgube - i nisu.

Konačno! Posle skoro tri meseca Aleksandar Mitrović ponovo je bio deo startne postave Fulama i nakon mnogo peripetija doprineo važnom rezultatu. U derbiju začelja:

VEST BROM - FULAM 2:2 (0:1)

Iako nije bio strelac, Mitar je u 10. minutu tačnim dodavanjem asistirao saigraču Bobiju Dekordovi-Ridu za vođstvo ekipe Skota Parkera 1:0. Domaćin je potom izjednačio, pa preokrenuo pogocima Kajla Bartlija u 47. minutu i Mateusa Pereire u 66, ali je važan bod Fulamu obezbedio Ivan Kavaleiro u 77. minutu.

Mitrović je prvi put bio startter od 7. novembra, odigrao je celu utakmicu i dokazao Skotu Parkeru da mora da računa na njega u toku borbe za opstanak u Premijer ligi.

Snažni srpski špic prošao je prethodnih meseci kroz različite probleme, bilo je tu i povreda, bilo je i pisanja medija o porodičnom druženju sa porodicom Luke Milivojevića u jeku pandemije, ali je sve to sada iza našeg napadača.

Kao što je poznato, Fulam prolazi kroz ogromne probleme ove sezone, nije pobedio još od 30. novembra i gostovanja Lesteru (ukupno na 10 utakmica), a u poslednja dva meča osvojio je po bod protiv Brajtona i VBA.

U narednom periodu dolaze utakmice u kojima će Mitrović i saigrači morati da počnu da osvajaju poene ako hoće da napuste zonu ispadanja. Uoči duela protiv Lestera, Vest Hema, Evertona i Šefild junajteda, Fulam zaostaje četiri boda za prvim iznad crte – Brajtonom.