JEDAN, DVA, TRI!

HET-TRIK BIVŠEG IGRAČA ZVEZDE I PARTIZANA: Ožegović "teroriše" po Turskoj, njegov drugi gol je HIT! (VIDEO)

Sjajna partija srpskog internacionalca.

Izvor: YouTube/TFF 1 Lig/Printscreen

Ognjenu Ožegoviću je napokon krenulo u inostranstvu.

Posle neuspelog perioda u Nemačkoj, u Turskoj golmani počinju da ga se plaše!

Srpski napadač i nekadašnji igrač Crvene zvezde i Partizana odigrao je najbolju partiju za Adanaspor otkako je stigao u klub, pošto je postigao čak tri pogotka u pobedi 5:2 nad Eskišehirom u 19. kolu Superlige Turske.

Ožegović je počeo da briljira u Adani, ostvarivši het-trik kojim je njegova ekipa stigla do velike pobede. Adanaspor je poveo preko Kelesa, da bi onda na scenu stupio Ožegović.

Postigao je prvi gol za 2:0, potom već u 51. minutu je postigao četvrti gol svog tima, da bi u 75. minutu iz penala kompletirao het-trik.

Ožegović, takođe nekadašnji igrač Čukaričkog, Vojvodine, Borca iz Čačka i Jagodine, stigao je tako do pet golova u devet odigranih mečeva za Adanu.

On je stigao u klub kao slobodan igrač nakon što je prethodno raskinuo saradnju sa nemačkim Darmštatom. Evo kako je Ožegović namučio Eskišehir: