Bilo je gusto!

SPEKTAKULARAN SPAS ZA VLADANA MILOJEVIĆA: Prosuta prednost, golovi u nadoknadi, 100 minuta fudbala, a na kraju pobeda!

Vladan Milojević će po svemu sudeći još ostati na klupi Al Ahlija!

Nekadašnji trener Crvene zvezde i ČukaričkogVladan Milojević je pod velikim pritiskom u Saudijskoj Arabiji.

On je na mestu trenera Al Ahlija, ali gazde ovog kluba žele samo pobede. Sada je pobeda stigla, ali posle mnogo drame.

U meču sa Al Vehdom na gostovanju posle 13. minuta delovalo je da će Milojevićev tim vrlo lako doći do trijumfa. Vodili su 2:0 posle pogodaka u 7. i 13. minutu, ali onda se domaći tim vratio u meč.

Izjednačili su pogocima u 17. i 27. minutu i rezultat 2:2 je stajao na semaforu duže od sat vremena. Kada je prošao 90. minut delovalo je da će se meč završiti nerešeno, ali su onda rezervista Mitrica i Al Suma postigli golove u nadoknadi i doneli veliku pobedu.

Meč je produžen za deset minuta, tako da je ova drama trajala čitavih 100 minuta, a Vladan Milojević će posle pobede biti siguran na klupi bar još neko vreme.

Ljubomir Fejsa je na terenu bio od prvog minuta, dok je otpisani Marko Marin meč presedeo na klupi.