BUM!

VELIKANI, GLEDATE LI? SRBIN KIDA U AJNTRAHTU: Pocepao mrežu, pa asistirao 2 puta za 2 minuta! (VIDEO)

Igra u životnoj formI!

Ajntraht na srpski pogon je u odličnoj formi, a dok Luka Jović pogađa kada uđe sa klupe Filip Kostić je starter.

A kako ne bi i bio, kada je verovatno krilni fudbaler u najboljoj formi u Nemačkoj!

U meču sa Arminijom Bilefeld Ajntraht je pobedio sa 5:1, a tada je Kostić uspeo da odigra fenomenalno poluvreme u kome je zabeležio gol i asistenciju.

Sada je Ajntraht pobedio Hofenhajm na gostovanju sa 3:1, a Kostić je opet bio u glavnoj ulozi.

HOFENHAJM - AJNTRAHT 1:3 (0:1)

/Bebu 47; Kostić 15, N'Dika 62, Silva 64)

Prvi gol na meču je bio delo Kostića koji je u kontri pobegao svojim čuvarima i posle neverovatnog sprinta preko pola terena uspeo da "pocepa" mrežu protivnika. Uspeo je na startu drugog poluvremena Hofenhajm, da izjednači, ali kratko je to trajalo.

Kostić je jednostavno rešio da njegov tim ovde pobedi. Prvo je u 62. minutu dodao do Evana N'Dike koji je uspeo da pogodi sa velike udaljenosti, a onda je uputio fenomenalan centaršut Andreu Silvi, kome nije bilo teško da postigne pogodak.

Luka Jović je, prema ranijim najavama trenera Adija Hitera, počeo meč na klupi, ušao je u 73. minutu, ali nije uspeo da ostavi veći utisak na ovom meču.

Ovim trijumfom se Ajntraht podigao na četvrto mesto na tabeli i trenutno zauzima poziciju koja vodi u Ligu šampiona.