DRŽI RADNIK SAM!

"TERORIŠE" GOLMANE U SRBIJI, A NIKO NE PRIČA O NJEMU: Milan je postigao 14. gol u ovoj sezoni!

Autor Milutin Vujičić

Igra sezonu života.

Srpski napadač Milan Makarić nastavio je sjajnu golgetersku formu, igra sezonu života, pa je zahvaljući njemu i Radnik u gornjoj polovini tabele!

Makarić je postigao jedan gol na gostovanju u Lučanima, ukupno 14. u sezoni, sada sa "kreča", a njegov Radnik je na kraju osvojio samo bod pošto je Mladost uspela da izjednači rezultat u poslednjim trenucima utakmice - 2:2 (1:1).

Kos je doveo Lučance u vođstvo u uvodnim sekundama meča, da bi Lukić izjednačio u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Greška odbrane u 54. minutu donela je Makariću novi prvenstveni gol, da bi u 91. Šatara postavio 2:2.

Nerešen ishod videli smo i u duelu Voždovca i Inđije (1:1), strelci su bili Gajić i Dimitrov, dok je Mačva pobedila Metalac golovima Mijailovića i Ortiza (2:1).