REĐAJU POBEDE

MAT ČUKARIČKOG U DVA MINUTA: Nezaustavljivi Birmančević majstorski rešio meč, "brđani" jure ka Evropi! (VIDEO)

Novi odličan rezultat za tim Dušana Đorđevića.

Izvor: MNPress

"Brđani" nastavljaju da ređaju pobede - onaj spektakularni remi 3:3 protiv Vojvodine je već zaboravljen. Čukarički je nastavio da čini sve da se naredne sezone nađe na međunarodnoj sceni!

ČUKARIČKI - ZLATIBOR 2:0 (0:0)
/Šapić 53, Birmančević 55/

Ovoga puta savladan je Zlatibor na Banovom brdu i to brzopoteznim golovima početkom drugog poluvremena.

Posle dobrog starta gostiju u prvih 20 minuta, sve je posle toga išlo u korist Čukaričkog.

Tim Dušana Đorđevića odigrao je vrlo dobar meč, a sve su prelomili u dva poteza - prvo kada je Stefan Šapić posle kornera bio najviši u skoku i doneo prednost svom timu, a onda i preko Birmančevića.

Samo dva minuta posle vodećeg gola dogodio se brzi napad Čukaričkog, koji je započeo golman Đorđe Petrović, a posle samo nekoliko sekundi, lopta je već bila pred šesnaestercom gostiju.

Tamo se Veljko Birmančević bolje snašao od štopera Zlatibora i lepim lobom matirao Dušana Čubrakovića. Žalili su se gosti da je Birmančević prekršajem stekao prednost pre tog pogotka, ali i ponovljeni snimak je ukazivao da je mladi ofanzivac prvi stigao do lopte.

Mogao je Čukarički u finišu i do trećeg gola preko Rakonjca i Birmančevića, ali je rezultat ostao 2:0.

Čukarički je tako nastavio sa sjajnim partijama, pošto na poslednjih šest mečeva u Superligi imaju pet pobeda i jedan nerešen rezultat.

Voždovac - Rad 15.00

Tim Dušana Đorđevića odigrao je vrlo dobar meč, a sve su prelomili u dva poteza - prvo kada je Stefan Šapić posle kornera bio najviši u skoku i doneo prednost svom timu.
Samo dva minuta kasnije dogodio se brzi napad Čukaričkog, koji je započeo golman Đorđe Petrović, a posle samo nekoliko sekundi, lopta je već bila pred šesnaestercom gostiju.
Čukarički je tako nastavio sa sjajnim rezultatima, pošto na poslednjih šest mečeva u Superligi imaju pet pobeda i jedan nerešen rezultat.