efikasno

ŠESTICA PARTIZANOVIH REZERVISTA, POGODIO I BAJBEK: Stanojević dao preko potrebne minute pojedincima

Autor Pavle Knežević

Uspešna provera protiv filijale

Trener Partizana Aleksandar Stanojević izveo je danas svoje rezerviste na duel protiv Teleoptika, a provera je bila jako uspešna.

Partizan je pobedio 6:0, sve golove su dali različiti strelci, a za crno-bele je igrao i Žan-Kristof Bajbek, koji se i dalje čeka u prvom timu.

Stanojević je na teren izveo uglavnom mlade igrače i rezerviste, ali i one kojima fale minuti i provera je bila više nego uspešna.

Partizan je počeo meč u sastavu: Popović – Bojat, Ostojić, Banjak, Živković – Terzić, Pavlović, Smiljanić, Stevanović – Bajbek, Štulić. U drugom poluvremenu u igru su ušli Purić, Đorđević, Grković, Lakčević, Vlahović, Baždar i Milovanović.

Svih šest golova postigli su različiti igrači: Stevanović, Bajbek, Baždar, Milovanović, Lakčević i Vlahović.

Partizan u petak od 13 igra u gostima protiv Inđije i tom utakmicom počinje 24. kolo Superlige.