6:0 ZA PARTIZAN! "PARNI VALJAK" PREGAZIO INĐIJU: Crno-beli se poigravali pred derbi s Vojvodinom!

Crno-beli maestralno otvorili 24. kolo Superlige.

Trinaest nije malerozan broj za crno-bele. Posle 12 uzastopnih pobeda Partizana u nizu koji traje još od prošle godine, "parni valjak" je dopisao novu "recku", ovoga puta u Inđiji.

INĐIJA - PARTIZAN 0:6 (0:3)
/Natho pen. 7, L. Marković 41, Jojić 45+2, Asano 51, Jović 79, Vujačić 90/

Pozivao je trener Aleksandar Stanojević pre meča na oprez, najavljivao težak meč, ali su njegovi puleni rešili da ga demantuju. I to kako - potpuno razbivši Inđiju na njihovom terenu!

Crno-beli su posle 5:0 u Humskoj protiv istog rivala, ovoga puta upisali još ubedljiviji trijumf, postigavši čak tri pogotka u prvom poluvremenu i tako na vreme razrešivši dileme o pitanju pobednika ako ih je i bilo.

Ako ih jeste bilo, onda su te dileme bile vrlo kratkotrajne, pošto su Beograđani do vođstva stigli već u sedmom minutu iz penala. Bibars Natho je materijalizovao najstrožu kaznu posle faula nad Ivanom Obradovićem.

Do finiša prvog poluvremena nije bilo previše šansi, iako Nikola Štulić i Lazar Marković jesu mogli do gola, da bi u završnim minutima poluvremena Partizan potpuno "prelomio" meč.

Prvo je Marković povisio na 2:0 nastavivši svoju sjajnu formu, dok je Miloš Jojić posle dve asistencije na prethodnom meču protiv Radnika ovoga puta zatresao mrežu nakon velike greške golmana Inđije Jovičića.

Time je bilo završeno poluvreme, a odmah na početku drugog, Takuma Asano postiže pogodak i pokazuje zašto je najbolji strelac Partizana ove sezone.

Od tada, Partizan je mogao da predahne i da natenane dovrši susret. Nemanja Jović je iskoristio ulazak u igru da postigne drugi gol u seniorskoj karijeri i kompletira "petardu" u Inđiji, da bi na kraju Igor Vujačić postavio konačnih 6:0.

Tri boda su crno-beli "spakovali" dosta pre poslednjeg zvižduka sudije, a u međuvremenu su mislima već mogli da budu na sledećem izazovu.

Taj izazov biće veliki - u sredu u Humsku stiže njihov veliki dužnik Vojvodina.

14:50

KRAJ UTAKMICE!

Ceo izveštaj pročitajte klikom na *UVODNA VEST*

14:49

90' - GOOOOL, VUJAČIĆ 6:0!

Partizan stiže do 6:0 posle kornera i gužve u šesnestercu Inđije, a reprezentativac Crne Gore postiže gol na drugom uzastopnom meču u Superligi!

14:48

Evo kako je Partizan stigao do "petarde"

14:44

85' - Stojković brani

Možda i najbolja šansa Inđije, šut Bastajića sa 20 metara, a morao je da reaguje Vladimir Stojković. Izbio je taj udarac u korner...

14:39

79' - GOOOOOL, 5:0!

Partizan stiže do petog gola na meču, Nemanja Jović je strelac!

14:35

76' - Bez opasnosti po Inđiju

Imao je Partizan jedan korner s leve strane posle više vremena, ali golman Jovičić lako otklanja opasnost pred svojim golom.

14:26

Ovako je Partizan stigao do 4:0

14:25

Nove izmene - Bajbek je na terenu

Izašao je Jojić kao i Asano, a na terenu su Lazar Pavlović i Žan Kristof Bajbek.

Francuz napokon u igri za crno-bele ovog proleća. Nema više izmena za Stanojevića.

14:23

63' - Sporiji ritam meča

Krajnje očekivano, velikih je 0:4 za Partizan. Crno-beli će želeti što manje energije da troše na ovom susretu.

14:13

Trostruka izmena u Partizanu

Jović umesto Lazara Markovića, Štulić ustupa mesto Filipu Holenderu, dok Sejduba Suma na terenu menja Bibarsa Natha.

Može se reći da je ovo sada i još jači tim crno-belih, uprkos velikom vođstvu...

14:11

51'- GOOOOOL, 4:0 ZA PARTIZAN!

Takuma Asano je strelac za Partizan na startu drugog poluvremena!

Najbolji strelac crno-belih se upisao u strelce, ovo je sada već "uništavanje" Inđije koju su u prvom delu sezonu već savladali 5:0.

14:04

POČELO JE DRUGO POLUVREME

RIstić je ostao u svlačionici, a na terenu je Vasilije Đurić. To je prva izmena na meču, u redovima Inđije.

13:53

Kako je Jovičić poklonio gol Partizanu

Nesmotren je bio i crno-beli to odmah kažnjavaju...

Završeno je prvo poluvreme, Partizan će u nastavku moći da lagano privodi meč kraju.

13:49

45+2' - GOOOOL, PARTIZAN VODI 3:0

Poklon gol golmana Jovičića, koji bivšem klubu svojom greškom daruje treći gol, a Jojić na dodavanje Asana postiže gol!

Odmah posle toga, sudija svira kraj prvog poluvremena!

13:46

Ovako je "Markec" povisio na 2:0

13:42

41' - GOOOOOL, LAZAR MARKOVIĆ 2:0!

Partizan duplira prednost i to preko Lazara Markovića, posle prihvaćene lopte i brze reakcije da šutira na gol domaćih!

13:38

37' - Opasno pred golom Partizana!

Korner za domaće, a Aleksić na prvoj stativi šutira glavom! Pogodio je spoljni deo mreže, ostaje 0:1.

13:36

35' - Marković u šansi, ali...

Golman Inđije istrčava iza odbrane svog tima i uspeva da odlično reaguje i odnese loptu. Ponadao se Lazar Marković da će biti u šansi, ali je bio sprečen u tome uprkos činjenici da je pobegao odbrani rivala.

13:26

25' - Blizu je, umalo 0:2!

Igor Vujačić je u prošlom kolu postigao prvi gol za Partizan, a sada umalo da ponovo bude strelac. Odličan centaršut Jojića iz kornera, a udarac reprezentativca Crne Gore odlazi malo pored gola.

Bilo je ovo opasno...

13:23

Ovako je Inđila skrivila jedanaesterac

13:22

21' - Štulić u šansi!

Odbrana za Marka Jovičića! Pobegao je Štulić odbrani Inđije, "vukao" je na leđima njihove defanzivce i pod pritiskom ne uspeva da matira golmana.

Ostaje 1:0 za Partizan.

13:20

19' - Partizan pokušava posle kornera

Nekoliko kornera uzastopno za crno-bele, ali brane se domaći.

13:16

Ovako je Natho doneo 1:0

13:15

14' - Mirniji tempo

Posle sjajnih uvodnih sedam-osam minuta kada smo videli po jednu šansu na obe strane, a onda i gol Partizana, sada malo mirniji ritam na obe strane.

13:08

7' - GOOOOOL, NATHO 1:0!

Partizan stiže do ranog vođstva iz penala, Bibars Natho koristi udarac sa 11 metara da donese 1:0!

Ivan Obradović je bio fauliran sa leve strane, a Izraelac to koristi za vođstvo gostiju.

13:05

4' - Nešković preti Partizanu!

Odmah uzvraćaju domaći na drugoj strani, Mihajlo Nešković sa leve strane i ivice šesnaesterca gađa gornji ugao Stojkovićevog gola, ali ide lopta preko prečke.

13:04

3' - Štulić u gol šansi!

Nema pogotka! Nikola Štulić je bio u sjajnoj šansi nakon što je uspeo da preotme loptu defanzivcu Inđije na ivici šesnaesterca!

Ipak, završnica nije bila sjajna...

13:01

POČELA JE UTAKMICA

Krećemo u Inđiji!

12:13

Terzić može da debituje za Partizan!

Novo lice u protokolu Partizana - Nikola Terzić je prvi put na klupi crno-belih od dolaska u klub početkom februara. Bivši igrač Čukaričkog i IMT-a bi mogao da debituje u Inđiji.

Ovo je klupa Partizana: Popović, Holender, Bajbek, Pavlović, Živković, Suma, Ostojić, Terzić, Jović, Stevanović i Smiljanić.

12:01

I Inđija je spremna

Ovo je sastav Inđije: Jovičić, Čalov, Kami, Riznić, Škorić, Bastajić, Aleksić, Protić, Đorđević, Nešković i Dimitrov.

11:54

Partizanovih 11!

Stojković - Miljković, Vujačić, Marković, Obradović, Ščekić, Natho - Asano, L. Marković, Jojić - Štulić

Dakle, Nikola Štulić dobija šansu od prvog minuta, Stojković je ponovo na golu, dok je i Lazar Marković starter na drugom uzastopnom susretu.

11:15

Dobrodošli u MONDO Live

Budite i danas uz MONDO, pratićemo uživo dešavanja sa utakmice 24. kola Superlige Srbije između Inđije i Partizana.