Dobijaju u nizu!

SITIJEV STRAŠAN FINIŠ, PAO JE I 15. RIVAL U NIZU: Držali su se Vulvsi, ali Pepova mašinerija ne staje!

Iako je Vulverhempton do finiša meča imao bod u rukama, na kraju je Mančester siti došao do ubedljive pobede.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Vulverhemton sa 4:1, u utakmici 29. kola Premijer lige.

Siti je poveo autogolom Leandera Dendonkera u 15. minutu, a do poluvremena je postigao još jedan gol preko Ajmerika Laporta ali je on poništen zbog ofsajda.

MANČESTER SITI - VULVERHEMPTON 4:1 (1:0)

/Dendonker 15 (ag), Gabrijel Žezus 80, 93, Marez 90; Koudi 61/

Vulverhempton je u 61. minutu izjednačio golom Konora Koudija, ali je je Siti u finišu meča stigao do nove, 15. uzastopne pobede u Premijer ligi, a 21. u svim takmičenjima.

Prvo je u 80. minutu mrežu gostiju pogodio Gabrijel Žezus, deset minuta kasnije u strelce se upisao i Rijad Marez, a konačan rezultat postavio je Žezus u 93. minutu.

Siti je prvi na tabeli sa 65 bodova, dok je Vulverhempton na 12. poziciji sa 34 osvojena boda.