PIKSI GA POZVAO, ON EKSPLODIRAO: Srušio još jednog velikana, u Srbiju dolazi raspucan!

Majstorska partija srpskog napadača!

Izvor: Twitter/@fcrk_en/Printscreen

Ponovo je vodio Rubin do pobede!

Nakon što ga je novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi pozvao u tim Đorđe Despotović još više blista. Sada je pao Zenit.

Srpski reprezentativac odigrao je maestralnu partiju u ruskoj Premijer ligi protiv Zenita. Despotović je u 41. minutu bio strelac za vođstvo svog tima od 1:0.

Utakmica je išla ka tome da se završi nerešenim rezultatom jer je Iranac Sardar Azmun dao gol za izjednačenje u 75. minutu.

Međutim, srpski napadač u nadoknadi vremena dodao je loptu Makarovu koji je poslao loptu u mrežu za 2:1 i pobedu Rubina. Tako je naš reprezentativac utakmicu završio sa golom i asistencijom.

Despotović je u prošlom kolu srušio i Spartak pa je tako sigurno da Dragan Stojković Piksi nije pogrešio time što ga je stavio na spisak.