Ne staju

TUHELOV ČELSI NE STAJE! PAO JE I EVERTON: Plavci sigurni, sa novim menadžerom ne znaju za poraz

Autor Tamara Ranković

Na "Stamford Bridžu" bio je jači domaćin

Everton bez "keca u rukavu" za Čelsi.

"Plavci" su na svom terenu bez većih problema savladali gostujući Everton i time pokazali koliko im prija energija Tomaša Tuhela jer otkad je došao Čelsi ne zna za poraz.

Tuhelov tim slavio je rezultatom 2:0 u 27. koli Premijer lige.

Čelsi je poveo u 31. minutu i to autogolom Bena Godfrija, a za 2:0 loptu u gol je uputio Žoržinjo iz jedanaesterca u 65.minutu.

Deset minuta pre tog gola dogodio se još jedan, pogodak je postigao Kaj Haverc međutim nakon upotrebe VAR tehnologije taj gol je poništen zbog igranja rukom.

Čelsi je pobedom nad Evertonom došao do 14. trijumfa u nizu, sada je četvrti na tabeli sa 50 bodova, što je samo tri manje od Lestera koji je zauzeo treću poziciju.