Gotovi prvi mečevi!

KEJN "TERORISAO" ODBRANU DINAMA: Zidan poslao vezistu na pozajmicu, on oduševio golom!

"Modri" nisu mogli ništa Kejnu, Žoze Murinjo juriša na još jedan evropski trofej!

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu zagrebački Dinamo sa 2:0, u prvom meču osmine finala Lige Evrope.

Golove za Totenhem postigao je Hari Kejn u koji je bio precizan u 25. i 70. minutu i tako je udaljio "modre" od prolaska dalje.

U istom terminu, Arsenal je u gostima pobedio Olimpijakos sa 3:1.Strelci za Arsenal bili su Martin Edegor u 34, Gabrijel u 79. i Mohamed Elneni u 85. minutu, dok je gol za Olimpijakos postigao Jusuf El Arabi u 58. minutu.

Pogotovo je bio spektakularan Edegorov gol, a on je još jedan mladi talenat Real Madrida koga je Zinedin Zidan poslao na pozajmicu.

Roma je na svom terenu ubedljivo pobedila Šahtjor sa 3:0. goloima Pelegrinija, El Šaravija i Đanluke Manćinija, te je tako došla na korak od plasmana u drugu rundu.

Granada je kao domaćin pobedila Molde sa 2:0, a norveški tim je zbog crvenog kartona za Elingsena poslednjih 20 minuta igrao sa igračem manje.