Teška borba

MITROVIĆ DOBIO MINUTE PRED IRSKU: U Fulamu sve po starom, čeka ih ogromna borba do kraja prvenstva!

Fulam nikako da se izbavi iz zone ispadanja.

Fudbaleri Lidsa pobedili su na gostovanju ekipu Fulama sa 2:1 (1:1), u meču 29. kola Premijer lige.

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović je na poslednjem meču pred reprezentativne duele sa Irskom, Portugalom i Azerbejdžanom konačno dobio nešto veću minutažu.

On je bio na terenu celo drugo poluvreme, ali nije uspeo da uđe ni u jednu izgledniju šansu, pa sve više izgleda da će neko drugi dobiti priliku da startuje u špicu protiv Irske.

Nakon gledanja VAR-a, u osmom minutu je zbog ofsajda poništen gol igrača gostiju Luka Ejlinga. Patrik Bamford je ipak u 29. minutu doveo Lids u vodstvo, a u 39. minutu je gol za izjednačenje postigao Joakim Andersen. Pobedu Lidsu doneo je Rafinja golom u 58. minutu meča.

Lids je na 11. mestu Premijer lige sa 39 bodova, dok je Fulam na 18. mestu sa 26 bodova.