SUPERLIGA

3 PENALA U SUBOTICI I ŠOK ZA KRSTAJIĆA U 90: Spartak i TSC raspucani u derbiju Bačke!

A sad na pauzu...

Dragama u bačkom derbiju i podela bodova!

Spartak je vodio i gubio protiv TSC-a, ali je meč na kraju završen bez pobednika. Videli smo čak tri penala na severu zemlje, a upravo je poslednjim u 90. minutu i postavljen konačan rezultat - 2:2 (1:0).

"Golubovi" su poveli golom Lazara Tufegdžića u 23. minutu iz penala, da bi Nenad Lukić poravnao rezultat u 64. minutu na isti način. Đuro Zec doveo je TSC u vođstvo u 74. minutu, da bi novi jedanaesterac posle pištaljke Milanovića odlučio derbi.

Ponovo je Tufegdžić preuzeo odgovornost i svojoj ekipi je doneo bod, ali sve je jasnije da će se teško Spartak i TSC domoći kvalifikacija za UEFA konferencijsku ligu.

Pobede pre pauzu ostvarili su još Javor protiv Zlatibora (2:0), odnosno Voždovac protiv Radničkog (1:0).

Najubedljiviji trijumf pripao je Partizanu koji se "prošetao" kroz Bačku Palanku.