LUD PREOKRET!

LUDNICA U VRANJU - DINAMO OD 0:2 DO 3:2 U 97. MINUTU: Golman primio gol "kroz ruke", svi uleteli na teren! (VIDEO)

Uzbudljivi detalji sa utakmice Prve lige Srbije!

Izvor: Youtube/Prva Liga Srbije/printscreen

Neviđena utakmica i ludi preokret Dinama iz Vranja u Prvoj ligi Srbije!

Vranjanci su u uzbudljivoj završnici uspeli da stignu do pobede 3:2 protiv Radničkog iz Pirota i to tek nakon što su imali dva gola zaostatka!

Potpuna ludnica viđena je na stadionu u Vranju, kada je Dinamo u 97. minutu utakmice uspeo da stigne do preokreta i tri vrlo važna boda!

Junak Dinama bio je Đorđe Lazović, koji se zadesio na pravom mestu da postigne pogodak posle lopte ubačene sa boka. On je tako doneo Vranjancima tri boda, za ogromno slavlje i utrčavanje rezervnih fudbalera na teren.

Ali nije se naslućivao ovakav završetak utakmice. Tim iz Pirota je poveo 1:0, potom su i duplirali prednost, a u samu završnicu meča ušli su sa 2:1 u svoju korist.

Ipak, golman Ivan Dokić je napravio kiks kada mu je lopta prošla "kroz ruke" posle slobodnog udarca Osteriosa Oikonomikosa.

Na šokantan način je dozvolio Dinamu da izjednači na 2:2, da bi Vranjanci u dubokoj nadoknadi vremena uspeli da ostvari preokret i malo se "probudi" u teškoj i neizvesnoj borbi za opstanak u Prvoj ligi Srbije.