Blistao na "Marakani"

OŽIVEO JE SRBIJU! MEČ KARIJERE NEMANJE RADONJIĆA: Za 15 MINUTA nas je vratio u meč - na TURBO pogon!

Autor Mladen Šolak

Daleko najbolji nastup srpskog krila u dresu reprezentacije!

Portugalci su na "Marakani" demonstrirali klasu, rutinski vodili 2:0, a onda je u poluvremenu selektor Dragan Stojković Piksi napravio važnu promenu.

Šef struke "orlova" izveo je od 46. minuta na teren rezervistu Nemanju Radonjića, a on je odmah zablistao, napravio silne probleme protivniku i pokrenuo naš tim do izjednačenja!

Praktično svojim prvim dodirom lopte asistirao je Aleksandru Mitroviću za istorijski gol, a onda je još atraktivnije asistirao Filipu Kostiću za 2:2 na isteku sata igre. Primio je loptu desnom petom, pa je odmah prosledio ka Kragujevčaninu, "izbacivši" ga tako na zicer, koji je Filip iskoristio.

Samo 15 minuta igre bilo je potrebno vihornom krilu da demonstira šta sve zna i da odigra bez dileme najbolje od kada nosi dres Srbije - a od debija 2017. do večeras oblačio ga je 20 puta.