Dobro je

BOMBA OD GOLA ZA KRAJ KRIZE! VELJKO "SLOMIO" RUNIJA: Paunović grabi ka Premijer ligi

Autor Tamara Ranković

Posle remija koji je mogao da ih košta su se probudili i obezbedili opstanak u plej-ofu.

Klub srpskog trenera "na mišiće" je izborio bitno šesto mesto.

Fudbaleri Redinga koje predvodi Veljko Paunović savladali su ekipu Derbija u 40.kolu engleskog Čempionšipa.

Reding - Derbi 3:1

Redingu je pobeda bila od velikog značaja nakon remija protiv Barnslija.

Tim Vejna Runija bio je bolji tokom prvog poluvremena jer je stvarao više šansi, čak sedam međutim sve su bile bezuspešne, a Reding je to znao da iskoristi.

Francuz Mišel Olise u drugom minutu nadoknade prve deonice dao je fenomenalan gol sa oko 20 metara i njime razbudio Paunovićevu ekipu.

Pogledajte fantastični pogodak:

Prednost je povećao rumunski fudbaler George Puškaš u 57. minutu, a u 79. Tom Lorens daje maestralni gol za smanjenje razlike.

Ipak, Paunićev Reding samo pet minuta kasnije ponovo je savladao golmana Runijeve ekipe, kada je Lukas Žoa pogodio za konačnih 3:1, i tako upisao 19. gol u sezoni.

Reding sada može da predahne jer se nalazi na šestom mestu koje ih vodi u plej-of.