SUPERLIGA

KALUĐEROVIĆ SRUŠIO VOŠU I ZA 24 SATA IZJEDNAČIO REKORD: Rad opet zablistao na proleće, Vojvodina ispustila 3. mesto!

Autor Milutin Vujičić

Vrlo loša partija novosadskog tima, a Rad se budi...

Milan Bojović iz lučanske Mladosti postao je u utorak najbolji strelac Superlige, ali samo 24 sata kasnije stigao ga je Andrija Kaluđerović!

Iskusni napadač srušio je Vojvodinu sa dva gola na Banjici (2:0), pa se tako ponovo na čelu liste strelaca izjednačio sa Bojovićem. Obojica imaju po 74 u superligaškoj karijeri, pa nema sumnje da će do kraja sezone nastaviti da biju ljute bitke.

Vojvodina je odigrala vrlo loš meč i zasluženo je izgubila od Rada, koji ponovo igra dobro kada dođe proleće, pa su osvojili već 17 bodova u nastavku sezone i polako se dižu.

Biće nikad teže opstati u ligi pošto se takmičenje smanjuje, ali Rad je sada prvi ispod crte sa 33 boda i odmah iza njih je Napredak koji je ovog popodneva šokirao Radnički u gostima, nakon maestralnog gola Saše Marjanovića u 73. minutu.

Videli smo veoma buran meč, Melunović je Kruševljane doveo u vođstvo sa "kreča" u 7. minutu, na isti način je Gavrić izjednačio u 62, da bi Marjanović srušio bivši tim deset minuta kasnije.

Videli smo veliki broj žutih kartona, ali i jedan crveni u nadoknadi vremena...