BOJOVIĆ PONOVO PRESTIGAO KALUĐEROVIĆA! MLADOST SADA IMA NAJBOLJEG STRELCA: Na krovu i brdu bez pobednika

Autor Tamara Ranković

Slavilo se samo u Lučanima.

Izvor: MNPress

Utakmice 31. kola Superlige završene bez drame i velikih iznenađenja.

U Lučanima je slavila Mladost protiv Spartaka iz Subotice rezultatom 1:0. Jedini strelac bio je Milan Bojović koji je u 55. minutu postigao odlučujući gol koji je domaćem klubu doneo tri boda. To je ujedno Bojovićev 75. gol u Superligi, pa je tako iza sebe ostavio napadača Rada Andriju Kaluđerovića koji ima 74 pogotka.

Na stadionu Voždovca gostovali su fudbaleri Proletera. Domaći su poveli pogotkom nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde Stefana Hajdina u 20. minutu.

Izjednačio je Tomović u 58. minutu iz penala, kom je prethodio crveni karton za Aleksandra Bogdanovića iz Voždovca.

Iako je domaćin na terenu imao igrača manje, Proleter to nije iskoristio pa je tako ostalo nerešeno, 1:1.

Treći meč igrao se na Banovom brdu gde je Čukarički sačekao Bačku Topolu. Na toj utakmici niko se nije upisao u strelce, pa je tako bez većih šansi i prilika da neko pobedi rezultat ostao 0:0.