Sila!

LUDILO! DUŠAN ZA DESET MINUTA DAO DVA GOLA, ALI FIORENTINA IZGUBILA: Ne mogu da ga zaustave!

Autor Tamara Ranković

Dušan Vlahović nastavlja sa vrhunskim partijama.

Nova, maestralna partija srpskog fudbalera.

Kakav meč u Firenci! Atalanta je slavila na gostovanju Fiorentini rezultatom 3:2, ali srpski napadač Dušan Vlahović još jednom je pokazao koliko je sjajan igrač.

Atalanta je bila daleko bolja tokom prvog poluvremena, postigla je dva gola. Oba je dao Duvan Zapata. Prvi put u 13, a potom i u 40. minutu, a zatim se probudio naš Dušan!

U roku od deset minuta Vlahović je postigao dva pogotka i doveo Fiorentinu do izjednačenja. Najpre je u 57. minutu na asistenciju Kaseresa zatresao mrežu gostiju da bi već u  66. minutu sjajna akcija Kuamea rezultirala još jednim pogotkom srpskog reprezentativca.

Vlahović je tako upisao svoj 15. gol u Seriji A, ali ipak to nije bilo dovoljno ni za bod. U 70. minutu dosuđen je penal za Atalantu, iz kojeg je za pobedu pogodio Josip Iličič.