Još jedan poraz

BARSA SLOMILA BASKIJSKA SRCA, UZELA TROFEJ ZA MESIJA: Argentinac bio magičan, Bilbao izgubio drugo finale u dve nedelje!

Teško je biti navijač Atletik Bilbaa ovih dana!

Prvo ih je lokalni rival Real Sosijedad dobio u finalu Kupa Kralja za 2020. godinu koje smo čekali sve donedavno, a onda ih je i Barselona savladala u ovogodišnjem meču za trofej!

Barselona je dugo opsedala gol Baskijaca, ali je na kraju Unai Simon poklekao i od tada je usledio potop.

BARSELONA - ATLETIK BILBAO 4:0 (0:0)
/Grizman 60, De Jong 63, Mesi 68,72/

Neverovatne stvari je branio golman Atletik Bilbaa, a lopta je bila sve vreme u nogama igrača Barse. sve dok Antoan Grizman nije načeo mrežu u 60. minutu. A onda se za 12 minuta sve srušilo.

Frenki De Jong je dao gol tri minuta kasnije, a "podmlađeni" Lionel Mesi je u 68. minutu stavio tačku na pitanje pobednika sa neverovatnim pogotkom!

Četiri minuta kasnije je postavio konačan rezultat 4:0, a  do kraja meča je Grizman dao još jedan gol, ali je on poništen zbog ofsajda!

Mesi želi da osvaja trofeje, a sada je uzeo još jedan Kup Kralja i to će biti karta više u rukama Barse kada nastavi pregovore sa njim oko produžetka ugovora. Ipak, videćemo da li će ovo biti dovoljno da Argentinac ostane.