Bravo doktore!

RONALDO GLEDAO MAGIJU VLAHOVIĆA, PANENKA SA STILOM: Dušan zaustavio Juventus, opet je penicilin za njih! (VIDEO)

Nema stajanja ni kad igra sa najboljima, jednostavno uvek da gol!

Dušan Vlahović jednostavno nikome ne prašta, a Juventusu najmanje! U prvom delu sezone postigao je gol protiv "stare dame" tako što je krunisao sjajnu kontru, a sada je opet bio koban po tim iz Torina.

FIORENTINA - JUVENTUS 1:1 (1:0)
/Vlahović pen. 29 - Morata 46/

Stigli su na gostovanje, pred meč su Italijani selili Vlahovića u Juvnetus, a on je rešio da sa stilom potvrdi da je igrač za veliki klub.

Ronaldo i drugovi su mogli samo nemoćno da gledaju kada je u 29. minutu meča srpski talenat doneo prednost svom timu. Dosuđen je penal, a Vlahović je šmekerski, panenkom pretvorio to u pogodak.

Nije tu Vojčeh Ščensni mogao ništa, a Dušan je nastavio sa serijom i postigao je svoj 17. pogodak u Seriji A.

Ipak, Fiorentina do kraja meča nije uspela da sačuva prednost, pošto je Alvaro Morata u 46. minutu meča postavio rezultat na konačnih 1:1.

Ovo je još jedan kiks Juventusa ove sezone, protiv "viole" koja se dosta mučila čitave sezone, pa ekipa Andree Pirla i dalje nije sigurna na mestima koja vode u Ligu šampiona.

U međuvremenu, pobeda Intera 1:0 nad Veronom znači da su sada "nerazuri" na korak od osvajanja Serije A i teoretski bi moglo da se desi da već narednog vikenda i zvanično postanu šampioni.