FRANCUSKA JE U ŠOKU, A PSŽ PREPUŠTA TITULU: Nejmar pogodio sa bele tačke, Parižani nisu pobedili! (VIDEO)

Autor Dušan Ninković

Mnogi ne vide prekršaj na ovom snimku, a bio je to penal.

Izvor: Streamja/printscreen

Šampionska trka u Francuskoj traje, neizvesnija je nego prethodnih godina, a PSŽ je imao pomoć VAR tehnologije na gostovanju Renu. Tek nakon intervencije iz sobe, dosuđen je penal.

Nejmar je najstrožu kaznu pretvorio u gol u finišu prvog dela igre, a mnogima nije jasno zašto je penal dosuđen! Kako vama deluje ova situacija?

Zvanično, igrao se peti minut nadoknade u prvom delu meča, kada je Brazilac pogodio za 0:1 na ovom susretu.

Nakon što je Lil upisao vrlo važan trijumf u ovoj rundi, ekipa za koju blista Buruk Jilmaz silovito ide ka tituli. Parižani, ipak, nisu uspeli da naprave tri koraka ka tituli. Njih je u tome sprečio gol za izjednačenje.

Girasi je pogodio u 70. minutu, a dodatni problem za Poketinov tim je crveni karton Kimpembeu u poslednjim minutima susreta.

Do kraja sezone u Francuskoj ostala su još samo dva kola. Nakon ispadanja u polufinalu Lige šampiona, gubitak titule bio bi senzacija, ali i veliki neuspeh Parižana. Trenutno zaostaju tri boda za liderom...