Impresivno!

TOTENHEM POSTIGAO NAJBOLJI AUTOGOL SEZONE: Španac je majstor fudbala, ali na pogrešnu stranu! (VIDEO)

Kakav potez...

Izvor: Twitter/Obarooooo/printscreen

Ekipa Totenhema poražena je na svom terenu od Aston Vile (2:1), što bi moglo da im napravi ogromne probleme. Sada im mesto u Evropi više nije sigurno, a nevolju im je ''navukao na vrat'' njihov igrač.

Serhio Regilon, koji je prošlog leta stigao iz Real Madrida, postigao je jedan od najboljih autogolova koje smo ikada videli.

Mladi španski fudbaler koji nastupa na poziciji levog beka, pokušao je da izbaci iz sopstvenog kaznenog prostora centrašut sa leve strane Vilinog napada. Lopta mu je prešla preko noge, dobila neobičnu putanju i završila u mreži.

Da je ovako hteo, teško da bi uspeo. Bacio se Ugo Loris koliko je dug, ali spasa nije bilo.

Pogodak Regilona dogodio se već u 20. minutu susreta i poravnao je rezultat na meču. Pre toga je za Totenhem pogodio Bergvajn već u osmom minutu, ali je u 38. minutu Votkins postavio konačnih 2:1 za goste iz Birmingema.