SAMO JE PARTIZAN BOLJE POČEO OD NAPRETKA: U Kruševac je stigao napadač (20) koji obećava - odmah dao DVA gola!

Odličan početak sezone "čarapana". Zablistao je novi napadač Đorđe Jovanović.

Samo je Partizan počeo bolje sezonu od Napretka!

Kruševljani su na svom terenu savladali Kolubaru iz Lazarevca 3:0 i zauzeli drugo mesto na tabeli posle uvodnog kola u superligaškoj 2021/22.

Prva zvezda utakmice bio je dvostruki strelac domaćih Đorđe Jovanović, mladi napadač koji je ovog leta stigao iz Sloge iz Požege, za koju je u prošloj sezoni postigao 19 golova.

Jovanović je odmah nagovestio da će se brzo adaptirati na Superligu, mada je pred njim tek dokazivanje na najvišoj sceni u Srbiji!

Osim njega, strelac za Napredak bio je Srđan Kočić u 47. minutu. Sa druge strane, njihov tim završio je meč sa igračem manje jer je u 72. minutu isključen Stefan Jovanović.

U prvom meču dana, Radnik i Metalac odigrali su u Surdulici meč bez golova - 0:0.