SJAJNI GOLOVI

SPEKTAKL NA "ČIKA DAČI" SA EVROGOLOVIMA! Pet pogodaka, majstorije, VAR i veliko slavlje na kraju (VIDEO)

Radnički posle prva dva kola ima dve pobede. U Kragujevcu su slavili na sjajan način

Slavlje Radničkog protiv Spartaka
Izvor: Printscreen/Arena sport Tv

Drugo kolo srpske Superlige je počelo na spektakularan način - goleadom.

Radnički je u Kragujevcu savladao Spartak iz Subotice - 3:2 (2:1).

Veljko Trifunović je bio u centru pažnje na početku meča. Prvo je u četvrtom minutu zatresao mrežu glavom, pa je morao da sačeka sa proslavom dok VAR nije utvrdio da nije bilo ofsajda. Zatim je u 19. minutu postigao prelep pogodak, gađao je dalji ugao, golman je samo pogledom ispratio. Ovog puta provera nije bila potrebna.

Nisu gosti imali nameru da odustanu. U 22. minutu je Stefan Milošević spektakularno izveo slobodan udarac sa oko 20 metara, pokušaj Davida Spasojevića da odbrani šut je samo dodatno ulepšao gol.

Po povratku na teren je Lazar Tufegdžić nadvisio čuvare i poravnao rezultat (2:2). Izgledalo je da su Subotičani preuzeli inicijativu. Međutim, u 60. minutu su izgubili loptu na sredini terena, Vladimir Ćirović je ušao u kazneni prostor, želeo je da centrira ka saigraču, Nemanja Branković je pokušao da interveniše i umesto toga je poslao loptu u sopstvenu mrežu. U nastavku je bilo šansi, ali ne i pogodaka.

Radnički je tako posle Lučana, gde je slavio golom u 99. minutu, pobedio i na "Čika Dači".