REMI

MITROVIĆU KARTON VEĆ U PRVOM MINUTU: Nova sezona je počela, pojačanje iz Liverpula donelo bod Fulamu

Aleksandar Mitrović je sa Fulamom započeo novu sezonu pod novim trenerom

Otišao je Skot Parker, došao je Marko Silva, ali će Fulamu izgleda biti potrebno još vremena da "proradi".

U prvom meču nove sezone su osvojili bod. U Londonu su remizirali sa Midlzbroom (1:1).

Srpski napadač Aleksandar Mitrović je odigrao ceo meč, a već u prvom minutu je dobio žuti karton. Njegov tim je poveo u 29. minutu golom Harija Vilsona, pojačanja koje je stiglo iz Liverpula.

Nisu uspeli da zadrže vođstvo pošto je Mark Bola u 77. minutu postigao gol za remi. U narednom kolu Fulam gostuje Hadersfildu i imaće priliku da se iskupi.

U subotu uveče je na klupi Šefild junajteda debitovao Slaviša Jokanović i doživeo poraz od Birmingema (0:1).