HUMSKA EKSPLODIRALA! SAČUVAO PARTIZAN, PA GA UVEO U PLEJ-OF SA PENALA! Stevanović je "džoker", a Vujačić HEROJ pobede!

Crno-beli ušli u plej-of za Konferencijsku ligu pobedom protiv Sočija na penale! Kakva drama u Humskoj!

Partizan je tri puta gubio u dvomeču protiv Sočija, svaki put preživeo i prošao u plej-of!

Partizan - Soči 4:3 (1:1 u Sočiju, 2:2 u Humskoj, 4:2 sa penala!)

Odbranom golmanka Nemanje Stevanovića, koga je Aleksandar Stanojević uveo u 111. minutu i golom štopera Igora Vujačića u četvrtoj seriji jedanaesteraca, srpski tim izborio je plasman u "baraž" za grupnu fazu.

Tamo ga čeka portugalska Santa Klara!

U skoro tri sata drame, Stanojevićev tim dva puta se vraćao iz minusa, golom Aleksandra Šćekića u 90. minutu izborio produžetke, a onda je heroj postao i Igor Vujačić, sjajnom intervencijom u produžecima pred golom crno-belih.

Sprečio je loptu da uđe na samo metar od nebranjene mreže!

Posle spektakla usledili su penali, a tamo su igrači Partizana bili koncentrisani, mirniji, imali su i sreće kada je lopta posle šuta Sejdube Sume pogodila stativu, pa leđa golmana i ušla u mrežu. Ali pre svega velikom borbenošću tu sreću su i zaslužili.

Strelci iz jedanaesteraca bili su Marko Živković, Rikardo, Sejduba Suma i Vujačić!

0:22

Poruka Stevanovića posle pobede!

Golman crno-belih je emotivno poručio: "Ostajem ovde do kraja karijere!"

23:48

Neverovatna drama na stadionu Partizana!

Crno-beli će u plej-ofu igrati protiv portugalske Santa Klare, koja je u četvrtak eliminisala Olimpiju u Ljubljani!

23:44

VUJAČIĆ DAJE GOL, PARTIZAN JE U PLEJ-OFU!

Partizan je u plej-ofu za plasman u Konferencijsku ligu!

23:44

Stevanović brani penal! Zbog ovoga je ušao!

Stanojević ga je uveo kao "džokera" i on je uradio zbog čega je i ušao!

Kao mačka se bacio u levu stranu i "skinuo" šut Rodriga!

23:43

Suma o stativu, pa o golmana i GOL!

U trećoj seriji je Stevanović "pročitao" Žoazinja, ali je udarac bio prejak - 2:2!

Sejduba Suma potom je uzeo loptu, pogodio levu stativu, pa se lopta od leđa golmana odbila u gol!

Partizan vodi posle treće serije 3:2!

23:41

Partizan vodi i posle druge serije - 2:1!

Prvi gol u penal-seriji za Ruse daje Dmitri Vorobjev, a onda Rikardo daje gol šutom po sredini!

Partizan vodi 2:1!

23:39

Rusi pogađaju stativu! Partizan vodi posle prve serije

Nemanja Stevanović se bacio u desnu stranu, Ibrahim Calagov je šutirao u levu i pogodio stativu!

Marko Živković je potom prišao lopti i pogodio - 1:0 za crno-bele! Lopta u maloj mreži na levoj strani!

23:34

PENALI!

Jedanaesterci će odlučiti ko će u plej-of protiv Santa Klare za plasman u Konferencijsku ligu!

23:24

Još 10 minuta, a Stanojević pravi još 2 izmene!

Umesto Slobodana Uroševića na teren će Ivan Obradović, a umesto golmana Aleksandra Popovića braniće iskusniji čuvar mreže, Nemanja Stevanović!

Očigledno razmišlja trener crno-belih i o penalima!

U toku je 111. minut i još je 2:2!

23:19

Stanojević menja tim

Uočli poslednjih 15 minuta, umesto Lazara Markovića zaigrače Aleksandar Miljković.

Odličan meč odigrao je "Markec" u Humskoj i bio veoma inspirisan.

23:16

Kraj prvog produžetka

23:14

Herojska intervencija Igora Vujačića!

Jedan Crnogorac je izjednačio na 2:2, drugi je sprečio čist gol Sočija!

Igor Vujačić je ispratio loptu i sa metar ispred crte je izbio i sprečio da uđe u gol! Prethodno je napadač ruskog kluba lobovao Popovića i umalo doneo i treće vođstvo gostima!

U toku je 105. minut!

23:08

Popović "skida" zicer!

Partizanov golman Aleksandar Popović se istakao u 97. minutu!

Istrčao je u situaciji "1 na 1" sa Aleksandrom Burmistrovim, "ušao je u šut" rivalu i sačuvao gol crno-belih!

23:06

23:04

Ovako je Šćekić "zapalio" Humsku!

Gol u 90. minutu kojim je Partizan izborio produžetke protiv Rusa!

22:55

Gotovo je - igraće se produžeci!

Kakva drama u Humskoj!

Posle 1:1 u Rusiji, na Partizanovom stadionu je 2:2!

Igraće se još pola sata.

22:51

PARTIZAN JE OPET IZJEDNAČIO!

Ščekić je pogodio posle kornera, o stativu!

Sada je 2:2 i ako ostane ovako igraće se produžeci!

U toku je 91. minut!

22:37

Soči opet vodi u Humskoj!

Ponovo je "pukla" odbrana crno-belih na desnoj strani i ponovo je strelac levi bek ruskog tima.

Rezultat je 2:1 za Soči, a u toku je 76. minut!

Partizan mora da izjednači da bi izborio produžetke!

22:27

Suma ulazi umesto Natha

Gvinejac je na terenu od 66. minuta, umesto iskusnog Izraelca koji je uložio veliki trud u prethodnih sat vremena fudbala.

22:24

Ovako je Jojić izjednačio!

22:16

Miloš Jojić!

Napadali su crno-beli u talasima, ponovo je Lazar Marković uradio ogroman posao i doturio loptu do Jojića, koji je kroz noge golmana poslao u mrežu!

U toku je 55. minut i rezultat je 1:1, a u ukupnom skoru 2:2!

22:15

Urošević je pokušao - visoko preko gola!

Još jedna prilika za crno-bele, ali neprecizan šut beka Partizana.

Gađao je desnom nogom i prebacio prečku. Lopta je otišla visoko preko mete...

22:07

Velika borba u Humskoj!

22:02

U međuvremenu, poznato je na koga ide pobednik

Portugalska Santa Klara pobedila je i u Ljubljani Olimpiju (1:0), iako je došla na stadion sa samo tri rezervna igrača.

21:53

Tokom poluvremena, pogledajte Sočijev gol za 0:1

21:41

Velika šansa za domaće - Urošević nije pogodio

Bek crno-belih pokušao je glavom u 36. minutu na centaršut iz kornera, ali je lopta ipak otišla pored stative.

Jako blizu izjednačenju bili su domaći. Partizan konstantno napada!

21:35

Partizan gubi!

Lako je ispala odbrana crno-belih, Soči je to kaznio i Popović nije imao prostora da reaguje.

Rusi vode u Humskoj od 34. minuta!

21:29

Sjajan šut Natha - ipak nema gola!

Odličan šut Partizanovog veziste iz slobnodnog udarca sa 18 metara, prebacio je živi zid, mnogi su videil loptu u golu, ali je golman ipak atraktivno odbranio.

Sočijev gol čuva Soslan Džanaev (34), reprezentativni golman Rusije.

Prva šansa - za Holendera!

Neplanirano je "uskočio" u tim i u 6. minutu imao veliku šansu - biće korner!

Šutirao je napadač crno-belih u gužvi, posle dodavanja Bibrasa Natha i lopta se odbila o jednog od igrača gostiju i otišla preko gola.

U toku je 7. minut i ostaje 0:0!

20:59

Pantić osetio bol, ne može da nastupi

Prema informacijama "TV Arena sport", vezista crno-belih zbog povrede na zagrevanju ne može da nastupi.

20:56

Stanojević morao da menja i pred meč!

Ipak neće Danilo Pantić početi meč, već će umesto njega zaigrati Filip Holender!

Nije poznat razlog ove izmene pred meč, ali spiker na stadionu je pročitao da je ipak u startnih 11 biti napadač mađarske reprezentacije!

19:52

OVO JE SASTAV PARTIZANA!

PARTIZAN: Popović - M. Živković, Vujačić, Saničanin, Urošević - Jojić, Zdjelar - Natho, Pantić, Marković - Rikardo

Kao što je i bilo očekivano, Stanojević je posle smrtnog slučaja u porodici Aleksandra Lutovca umesto njega stavio u startnu postavu Marka Živkovića.

Izvor: YouTube/Printscreen/FK Partizan Beograd

19:07

Partizan je prethodno izbacio Slovake

Crno-beli su u dvomeču 2. kola kvalifikacija izbacili slovačkog predstavnika Dunajsku Stredu, "duplom" pobedom - 1:0 u Humskoj i 2:1 u Slovačkoj.

18:43

Ovo je potencijalni sastav Partizana

Crno-beli večeras igraju veliku utakmicu i očekuje se da krenu ofanzivno od starta.