VELIKA NOĆ STRAHINJE PAVLOVIĆA: Borio se godinu dana i izborio - PRVI put je starter u Monaku!

Posle godinu dana učenja u Francuskoj, zaigrao je u skladu sa svojim talentom - od početka utakmice i sezone.

Veliki srpski talenat Strahinja Pavlović (20) pamtiće ovaj petak, bez obzira na to što nije sve išlo kako je planirao.

Srpski reprezentativac i bivši đak i prvotimac Partizana, prvi put je bio starter u postavi Monaka - i to na otvaranju sezone Lige 1, u utakmici protiv Lorijena u gostima.

Na njegovu žalost, ekipa hrvatskog stručnjaka Nika Kovača rano je primila gol u gostima, jer je napadač domaćih Terem Mofi realizovao penal u 33. minutu. Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat: Lorijen - Monako 1:0.

Bez obzira na to, Pavlović je ostavio dobar utisak i sigurno je da će u svojoj drugoj sezoni u Francuskoj imati značajniju ulogu i minutažu, nakon što je prošle polusezone bio na pozajmici u Serkl Brižu.

Večeras je drugi put nastupio u dresu "kneževa" u karijeri od dolaska iz Partizana prošlog leta, ali se ovo objektivno može posmatrati kao njegov takmičarski debi, s obzirom na to da je prethodni put samo ušao na nekoliko minuta protiv Dižona prošlog decembra.

Pred Strahinjom su i vreme i velike stvari.