Idemo dalje

IRAN SLOMIO SRBIJU ZA MINUT! PORAZ "ORLOVA" NA STARTU SP: Sad moramo da se vadimo protiv svetskog prvaka!

Ovaj poraz nas je šokirao, ali ima šanse za prolaz dalje.

Loše je počelo Svetsko prvenstvo za "orlove". Reprezentacija Srbije je na otvaranju Mundijala poražena od Irana 3:2 (2:1) u prvom koliu grupe F.

A sve je pošlo po zlu na startu, kada je u četvrtom minutu meča za 20 sekundi Iran dao dva gola, prvi preko Ahmadija, a drugi preko Fahima.

Miloš Stojković je uspeo da smanji na 2:1 do poluvremena, a ofanziva našeg tima u drugom delu igre nije dala rezultata.

Iranci su preko Esmaeliputara poveli 3:1, a do kraja meča je Dragan Tomić svojim golom samo umanjio poraz našeg tima.

U drugom kolu naš tim očekuje duel sa Argentinom koja je aktuelni svetski prvak, a potom se sastajemo sa Sjedinjenim Američkim Državama na kraju grupne faze.