GOLGETER

MITROGOL NASTAVLJA DA TRESE MREŽE! Srbin dva puta matirao crnogorskog golmana, Fulam ide ka Premijer ligi!

Aleksandar Mitrović dao dva nova gola za Fulam.

Cilj Fulama za ovu sezonu je jasan - povratak u Premijer ligu.

Da bi to učinili direktno potrebno je da zauzmu neko od prva dva mesta u Čempionšipu ili da budu između trećeg i šestog mesta i čekaju baraž. A, za to im je potreban raspoložen Aleksandar Mitrović.

Po onome što je viđeno u Birmingemu, on je spreman da vrati tim u elitu. Postigao je dva gola u ubedljivoj pobedi - 1:4 (0:2).

Zatresao je Mitrogol mrežu crnogorskog čuvara mreže Matije Šarkića prvo sa penala u 44. minutu, pa potom i u 83. minutu.

Fulam je tako preuzeo prvo mesto i posle sedam kola su tamo gde žele. U isto vreme je ovo bio šesti pogodak Srbina u ligi za sada. Ispred je samo Džon Svift iz Redinga sa sedam pogodaka.